Opinie o szkoleniach prowadzonych przez Leszka

Opinie o trenerze-szkoleniowcu Leszku Nowaku
Opinie o trenerze-szkoleniowcu Leszku Nowaku

”Szkolenie było bardzo wartościowym doświadczeniem. Wiedza przekazana w jasny, nieskomplikowany sposób, poparta wieloma przykładami. Nie była to tylko <sucha teoria>. Bardzo polecam trenera!”

- Karolina K.

”Dużo pracy, wiele nauki i olbrzymie wsparcie Leszek A. Nowak. Bardzo dziękuję za genialne i profesjonalne szkolenie. Olbrzymie zadowolenie i satysfakcja, a wręcz duma rozpiera!" (po zdaniu egzaminu...)

- Tomasz M.

”Dobra struktura, prosty język, perfekcyjna prezentacja. Takt i zrozumienie kursanta.”

- Joanna

”Ogromna wiedza w pigułce - czyli wszystko, o czym marketingowiec wiedzieć powinien. Świetna i miła atmosfera oraz prowadzący posiadający dużą wiedzę.”

- Anita L.

”Jeżeli poważnie myślisz o digital marketingu i chcesz rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze, to obecność na szkoleniu DIMAQ jest obowiązkowa.”

- Andrzej M.

”Świetne przygotowanie do egzaminu DIMAQ. Znakomita weryfikacja wiedzy. Zgodne z bieżącymi trendami i standardami.”

- Bartosz J.

”To szkolenie to kompleksowe warsztaty nauczające bądź uzupełniające wiedzę każdego marketera. Przyjemne miejsce i świetny prowadzący. Polecam!”

- Szymon T.

”Ogrom wiedzy z digital marketingu i e-commerce przekazany w prostej i przystępnej formie. Polecam każdemu zainteresowanemu.”

- Marek Pankiewicz

”Szkolenie w realny sposób wsparło nasz dział marketingu. Podczas spotkania ustaliliśmy wspólnie jak osiągnąć, oczywiście najtańszym sposobem, cele firmy.”

- Mirosław Frontczak

”Leszek jest kompetentnym i inspirującym trenerem. Spędziliśmy mnóstwo czasu na cyklu szkoleń - produktywnie i liczymy na dalsze wsparcie!”

- Anna Z.

”Polecam szkolenie Leszka z e-commerce'u. Bardzo ciekawe, wielowymiarowe spojrzenie na zagadnienie.”

- Piotr Zagórski

”Bardzo kompleksowe szkolenia z zakresu emarketingu i content managementu. Luźna atmosfera sprzyja przyswajaniu wiedzy.”

- Marcin C.

”Bardzo fajne szkolenie! Warsztaty bardzo praktyczne, wiedza przekazana w ciekawy i przystępny sposób, możliwy do wykorzystania w codziennej pracy. Dużo materiałów do których można wrócić po szkoleniu. Dziękuję."

- Ewelina Och

”Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Człowiek posiadający ogrom wiedzy, a w dodatku umiejętnie przekazuje ją osobom uczestniczącym na szkoleniu.”

- Anita Klimaszewska

”Sympatyczny Pan szkoleniowiec, szkolenie prowadzi merytorycznie i z lekkim humorem. Wiedza przekazywana w przystępny sposób. Polecam.”

- Anna Nierodzik

”Kilka miesięcy temu brałam udział w ciekawym szkoleniu organizowanym przez UAM na temat marketingu wideo. Dzięki temu szkoleniu poszerzyłam wiedzę na temat wyboru strategii marketingu wideo, kiedy? Gdzie? dlaczego? Reklama w wideo - jakie są opcje, jakie są różnice w zależności od sieci społecznościowych, rodzaju reklamy. Jakie formaty filmów reklamowych tworzyć. Poznałam szczegółowe znaczenie CPV, CTR, ROAS okazuje się, że to nie tylko litery :) Extra szkolenie!”

- Olga Iokubauskas

”Szkolenie z obszaru digital marketingu na najwyższym poziomie. Dawka ogromnej wiedzy, możliwy dialog z prowadzącym, jasne i przydatne materiały. Praktyczne wskazówki od prowadzącego opatrzone merytorycznym komentarzem tłumaczącym konkretne rozwiązanie to tylko jedna z dziesiątek zalet tego kurs. Polecam każdemu, kto szuka w sieci szkoleń z komunikacji i marketingu.”

- Jan Jędrzejak

”Pan Leszek ma bardzo duża wiedzę w zakresie Digital Marketingu i e-Commerce. Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez niego. To co było super to, że w prosty i przystępny sposób przekazał wiedzę, która na pierwszy rzut oka wydaje sie być skomplikowana. Jeżeli szukasz dobrego szkolenia w tym zakresie polecam to u Pana Leszka Nowaka.”

- Eva

”Bardzo dobrze przygotowane prezentacje i dopasowywanie prezentacji do naszych potrzeb i specyfikacji firmy. Otwartość prowadzącego na kontakt po szkoleniu. Polecam.”

- Anna Nowak

”Trener z dużą wiedzą, genialnie dostosowujący się do poziomu szkolonej grupy. Podpowiada trafne, praktyczne rozwiązania.”

- Iwona Dubowska

”Współpraca przy organizacji dedykowanego szkolenia z zakresu Marketingu Mobilnego przebiegła wzorowo. Chęć dopasowania się do naszych potrzeb, elastyczność podczas ustaleń i komunikatywność w przekazie informacji zdecydowanie zasługują na podkreślenie. Zdecydowanie polecam współpracę z Leszkiem.”

- Iwona Wardęga

”Przed chwilką skończyliśmy pięciodniowe szkolenie przygotowujące do egzaminu DIMAQ. Chciałabym bardzo podziękować za tą ogromną dawkę wiedzy, a przede wszystkim sposób prowadzenia szkolenia. Słucha się Ciebie z niesłabnącym zainteresowaniem! Widać jak duże masz doświadczenie i wiedzę, ale też z łatwością przychodzi Ci przekazywanie jej dalej. Co tu dużo mówić - odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Temat jest dla mnie stosunkowo nowy, ponieważ nie pracuję "w branży" tak jak niektórzy z grupy. Myślę, że udało Ci się dopasować poziom do każdego - zarówno dla mnie początkującej jak i dla bardziej zaawansowanych. Cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w Twoim szkoleniu :)”

- Karolina K.

Więcej opinii o Leszku w profilu firmy VIP:

Sprawdź też opinie o Leszku w Profilu Firmy VIP Leszek A. Nowak w Google Maps.