Szkolenie

Indywidualne szkolenia online z digital marketingu

rozwijaj swoje kompetencje!

Edukacja online (zdalna) jest właśnie dla Ciebie, tu i teraz. Niezależnie od tego, z jakiego powodu przebywasz na home office. To jest doskonały czas na rozszerzenie horyzontów reklamowych i podniesienie swoich umiejętności w obszarze marketingu internetowego (digital marketingu). Zalety szkolenia online:

  • BEZPIECZNIE

  • CZASOWO ELASTYCZNIE

  • DOPASOWANE DO POTRZEB

Dlaczego BEZPIECZNIE? Szkolenie odbywa się zdalnie /online, w formie interaktywnych live’ów, bez ruszania się z domu, bez kontaktu fizycznego z innymi osobami, bez ryzyka zakażenia koronawirusem. Do szkolenia potrzebujesz jedynie podłączonego do internetu komputera. Moje szkolenia online całkowicie realizują program standardowych szkoleń stacjonarnych.

Dlaczego CZASOWO ELASTYCZNIE? Szkolenia są podzielone na 3- i 4-godzinne sesje interaktywne, w czasie których zapoznajesz się z moim wykładem prezentowanym na Twoim ekranie, wykonujesz ze mną ćwiczenia i zadajesz pytania, na które Ci odpowiadam.

Przykładowo, 7-godzinne szkolenie to dwie sesje (3-godz. + 4-godz.), przedzielone przerwą. A teraz najlepsze: sam decydujesz o dniach i godzinach rozpoczęcia sesji! Na przykład 28-godzinne szkolenie DIMAQ Professional możesz odbyć w ciągu 8 dni, po jednej sesji dziennie. A 7-godzinne szkolenie tematyczne możesz rozbić na dwie sesje przedzielone choćby i tygodniem czasu.

(Terminy i godziny szkoleń są uzależnione też od mojego kalendarza).

Dlaczego DOPASOWANE DO POTRZEB?

Zakres tematyczny szkolenia jest w razie potrzeby modyfikowany pod Twoje wymagania i oczekiwania. W ramach zamawianego czasu szkoleniowego, tematyka szkolenia może być rozszerzona o dodatkowe zagadnienia z obszaru digital marketingu lub, wręcz przeciwnie, zawężona o rzeczy, które już znasz i nie chcesz się na nich koncentrować.

Wynajęta salka szkoleniowa u Leszka Nowaka
Wynajęta salka szkoleniowa u Leszka Nowaka