PROFIL NA FACEBOOKU

Założę i poprowadzę na Twoje życzenie profil firmowy na Facebooku, będącym medium społecznościowym o największym zasięgu w Polsce. To świetny sposób na budowę świadomości marki i przywiązania (lojalności) do marki.

Potrzebujesz do tego specjalisty, który ma doświadczenie, zna narzędzia i wie, jak ich skutecznie użyć, aby spełnić Twoje cele biznesowe. Wybierz mnie do tych zadań.

REKLAMA NA FACEBOOKU

Poprowadzę na Twoje zlecenie działania reklamowe na Facebooku.

Facebook to drugie pod względem zasięgu medium reklamowe w Polsce. Jest doskonałym uzupełnieniem i wzmocnieniem podstawowych działań w Google Ads. Dla niektórych grup docelowych – być może i dla Twoich odbiorców – jest nawet lepszym, jeśli nie jedynym albo przynajmniej podstawowym – medium dotarcia. Dzięki Facebookowi możemy wspólnie budować świadomość Twojej marki, przywiązanie do marki, ruch na witrynę www, pozyskiwanie kontaktów, instalacje Twojej aplikacji, konwersje na sprzedaż czy nawet liczbę wizyt w firmie – jeśli zależy Ci na pozyskaniu ruchu z najbliższej okolicy do Twojego sklepu stacjonarnego.

INNE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Oferuję również realizację działań w innych mediach społecznościowych (social media): Instagram, Pinterest, Twitter, LinkedIn…

K O N T A K T

Zapraszam do kontaktu. Odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin!

tel. 606 746 265

vip@leszeknowak.pl

Warszawa, Polska