Podnieś swoje kwalifikacje w Digital Marketingu.

Wybierz

Indywidualne szkolenie online z digital marketingu

#zostanwdomu i rozwijaj swoje kompetencje!

 

Edukacja online (zdalna) jest właśnie dla Ciebie, tu i teraz. Niezależnie od tego, czy jesteś na kwarantannie, czy po prostu masz home office. To jest doskonały czas na rozszerzenie horyzontów reklamowych i podniesienie swoich umiejętności w obszarze marketingu internetowego (digital marketingu). Zalety szkolenia online:

  • BEZPIECZNIE
  • CZASOWO ELASTYCZNIE
  • DOPASOWANE DO POTRZEB

 

Dlaczego BEZPIECZNIE? Szkolenie odbywa się zdalnie /online, w formie interaktywnych live’ów, bez ruszania się z domu, bez kontaktu fizycznego z innymi osobami, bez ryzyka zakażenia koronawirusem. Do szkolenia potrzebujesz jedynie podłączonego do internetu komputera. Moje szkolenia online całkowicie realizują program standardowych szkoleń stacjonarnych.

Dlaczego CZASOWO ELASTYCZNIE? Szkolenia są podzielone na 3- i 4-godzinne sesje interaktywne, w czasie których zapoznajesz się z moim wykładem prezentowanym na Twoim ekranie, wykonujesz ze mną ćwiczenia i zadajesz pytania, na które Ci odpowiadam.

Przykładowo, 7-godzinne szkolenie to dwie sesje (3-godz. + 4-godz.), przedzielone przerwą. A teraz najlepsze: sam decydujesz o dniach i godzinach rozpoczęcia sesji! Na przykład 28-godzinne szkolenie DIMAQ Professional możesz odbyć w ciągu 8 dni, po jednej sesji dziennie. A 7-godzinne szkolenie tematyczne możesz rozbić na dwie sesje przedzielone choćby i tygodniem czasu.

(Terminy i godziny szkoleń są uzależnione też od mojego kalendarza).

Dlaczego DOPASOWANE DO POTRZEB?

Zakres tematyczny szkolenia jest w razie potrzeby modyfikowany pod Twoje wymagania i oczekiwania. W ramach zamawianego czasu szkoleniowego, tematyka szkolenia może być rozszerzona o dodatkowe zagadnienia z obszaru digital marketingu lub, wręcz przeciwnie, zawężona o rzeczy, które już znasz i nie chcesz się na nich koncentrować.

ZGŁOŚ SIĘ TERAZ!

Wypełnij formularz kontaktowy poniżej.

Odbiorcą i administratorem Twoich danych osobowych (adresu e-mail) będzie Leszek A. Nowak (leszek.a.nowak@gmail.com). Twój adres e-mail zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie na potrzeby potwierdzenia rezerwacji i udziału w szkoleniu. Poprzez kliknięcie przycisku "Wyślij" zgadzasz się na to.

K O N T A K T

Zapraszam do kontaktu. Odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin!

tel. 606 746 265

vip@leszeknowak.pl

Warszawa, Polska